O nás

Jsme dva čeští veslaři, Kuba a Petr, kteří si pro sezónu 2020 dali za cíl nelehký úkol – kvalifikovat se na LOH v Tokiu na párové čtyřce. A to přestože nejsme profesionální veslaři, ale normálně pracujeme. Vzhledem k masivnímu šíření koronaviru (COVID-19) Mezinárodní veslařská federace (FISA) zrušila blížící se kola Světového poháru a také olympijskou kvalifikaci v Lucernu. Mezinárodní olympijský výbor nakonec rozhodl i o odložení samotných LOH. My však nic nevzdáváme a makáme dál!

Od 12. března jsme měli v ČR vyhlášený nouzový stav, který vyplnila i karanténa (zpočátku s povolením vycházet pouze do obchodu, lékárny, práce…). Protože jsme nemohli trénovat klasicky s parťáky na loděnici VK Slavia Praha, každý z nás nejdřív trénoval jen doma na veslařském trenažéru. Kuba měl tento trenažér v malém bytě v Hostivici a Petr ve Velké Bíteši. Mezi tréninky nás napadla myšlenka vytvořit internetovou síť pro lidi, kteří museli trénovat sami a také mají rádi sportovní výzvy. Po výzvách na veslařském trenažéru postupně přidáváme i výzvy v jiných sportech. Snažíme se být i  v pochmurnou dobu pozitivní a trénovat s chutí!

Zastavme Koronamorta, obdoba Voldemorta z Harryho Pottera. Jak poznamenal Michal Mareda, zpěvák z Vypsané FiXy: “Není to veselá doba, ale i Lord Voldemort vypadal, že je neporazitelný a nakonec se rozpadl.” Koronamort to taky prohraje!

Jakub Paroulek a Petr Ouředníček

JSME V TOM SPOLEČNĚ.

#ROW4FUN​    #staypositive     #staystrong

#sportovcidrzispolu

Translate to ENG »

Vítáme tě v Row4fun.com

Jsme rádi, že jsi se k nám připojil. Těšíme se na tvé výkony a doufáme, že se ti bude u nás líbit. Vytvořili jsme ti u nás tvůj účet, na kterém můžeš sdílet své výkony, účastnit se výzev, komunikovat se svojí skupinou atd.

Máš zájem se dozvědět o Row4fun.com více? Více ZDE.