Co je Row4fun.com?

Nová komunitní síť spojující lidi, kteří mají rádi plnění výzev (běh, kolo, brusle, veslování …).

Jaký je cíl Row4fun.com?

Zábavnou formou motivovat sportovce k lepším výkonům. Motorem sportovce je motivace a tu ti pomůžeme najít! 

Je to jednoduché, máš dvě možnosti. Buď jedním klikem přes stávající sociální síť (Facebook, Twitter,…), nebo přes klasický registrační formulář, který nalezneš zde (https://row4fun.com/register/) – svoji e-mailovou adresu pak musíš následně potvrdit ve zprávě, která ti přijde do e-mailové schránky.

Po registraci ti vytvoříme vlastní profil, ve kterém nalezneš záložku Výzvy – Všechny výzvy, kde se můžeš přihlásit třeba jen k některým výzvám. Po splnění výzvy zde uvidíš porovnání svých výsledků s ostatními atd. Pro detailní informace o výzvě klikněte na obrázek u výzvy.

Podrobný návod (přihlášení, odeslání výsledku, sledování online výsledků atd.) naleznete zde.

Ano, i to je možné. Můžeš se přidat do skupiny, která je již vytvořena (v záložce Skupiny), nebo si můžeš vytvořit vlastní skupinu, tým. Když se staneš tvůrcem skupiny, máš možnost ji spravovat, jak potřebuješ (otevřená skupiny, uzavřená skupina, pozvání kamarádů do skupiny…).

Kategorie skupin: Veslařský klub, Tréninková skupina, Škola, Hobby team, Profi team, Crossfit team, Závod. (Chybí ti snad nějaká kategorie? Napiš nám a my ji vytvoříme!)

Lákavé pro tebe bude už samotná účast a splnění výzvy :-P. Ale neboj se, nabídneme ti i zajímavé ceny. Za absolvování výzvy získáš podle pořadí určitý počet bodů (více se brzy dozvíš).

Můžeš si zde propojit STRAVU se svým profilem (Můj profilÚčetConnect with STRAVA).

GPS hodinky nebo app

Je potřeba mít GPS hodinky nebo aplikaci v mobilu, abychom mohli výsledek ověřit.

Row4fun.com

Zaregistrovat v síti Row4fun.com a přihlásit se na tvé zvolené výzvy.

Vyber si výzvu

Splň kdekoliv a kdykoliv zvolenou výzvu.

Odeslat výsledek

Odeslat výsledek ve svém profilu (Moje výzvy - vybraná výzva - Poslat výsledek)

Motivuj ostatní, závoď s ostatními, domlouvej si virtuální tréninky se svojí skupinou, zkrátka vše, co budeš potřebovat. Row4fun.com je tu pro tebe! 🙂

Něco ti v naší síti chybí? Pokusíme se to do Row4fun.com doplnit. Máš nějaké připomínky? Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, pozitivní i negativní. Kontaktuj nás v naší síti, kde nás najdeš jako uživatele Admin Row4Fun.

Logo Row4Fun

#makamespolu   #ROW4FUN   #sportovcidrzispolu

Translate to ENG »

Vítáme tě v Row4fun.com

Jsme rádi, že jsi se k nám připojil. Těšíme se na tvé výkony a doufáme, že se ti bude u nás líbit. Vytvořili jsme ti u nás tvůj účet, na kterém můžeš sdílet své výkony, účastnit se výzev, komunikovat se svojí skupinou atd.

Máš zájem se dozvědět o Row4fun.com více? Více ZDE.